Kancelaria frankowa Dzierżoniów – kredyty frankowe, pomoc frankowiczom

Wiele osób chcąc uzyskać kredyt hipoteczny nie miało wyboru, a jedyną opcją kredytowania był kredyt frankowy w Łodzi. Bardzo często banki przekonywały, że taki kredyt będzie bezpieczny i tańszy niż złotówkowy. Przez długi czas jednym z najpopularniejszych wyborów dla kredytobiorców pozostawały banki proponujące właśnie takie rozwiązanie. Wzięcie tego kredytu pozwalało teoretycznie na realizację celu mieszkaniowego, jednak wysokość zobowiązania kredytobiorcy były przeliczana na CHF, na dodatek po kursie który bank mógł dowolnie ustalać. Oznacza to, że osoby, które wzięły kredyt frankowy w Łodzi i tak otrzymywały złotówki (żadna umowa kredytu „frankowego” nie przewiduje wypłaty w CHF), ale ich zadłużenie jest wyrażane w CHF. W efekcie, po wielu latach spłacania, nierzadko do spłaty pozostaje więcej niż pierwotnie otrzymana kwota.

Niestety osoby, które zdecydowały się na wzięcie kredytu frankowego, wpadły w pewnego rodzaju pułapkę, związaną z zapisami umieszczanymi w umowach dotyczących tego typu kredytów. Jak się okazuje umowy zostały stworzone na podstawie postanowień niedozwolonych, m.in. zapisy dotyczące tego, że całe ryzyko związane z kursem franka szwajcarskiego było na barkach kredytobiorców, a bank żadnego ryzyka nie ponosi. Do tego banki stosowały klauzule, za pomocą których mogły w zasadzie dowolnie ustalać wysokość comiesięcznej raty, a także miały one nieograniczony wpływ na wysokość zobowiązania osoby odpowiedzialnej za spłatę kredytu frankowego (Łódź).

Od kilku lat kredytobiorcy, którzy obecnie mają do spłaty kwotę o wiele wyższą, niż zakładali podczas brania kredytu frankowego w Łodzi, walczą o sprawiedliwość. Co więcej – prawo stoi tutaj bardzo po stronie konsumentów, ponieważ już ponad 90% tego typu spraw kończy się wygraną klienta. Warto jednak pamiętać, że aby odnieść sukces w takim sporze konieczna może być pomoc prawników, którzy specjalizują się w tego typu sprawach. W naszej kancelarii frankowej w Łodzi pracują właśnie tacy profesjonaliści. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna kancelaria frankowa Łódź

W naszej kancelarii frankowej w Łodzi pracują doświadczeni specjaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę i umiejętności pozwalające im na zajmowanie się sprawami dotyczącymi kredytów frankowych. Doskonale wiemy, w jak trudnej sytuacji znajdują się nasi klienci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im najwyższej jakości usługi i pomoc. W naszej kancelarii frankowej do każdego zgłoszenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, co pozwala nam opracować bardzo precyzyjną strategię działania, dopasowaną do potrzeb klienta oraz sprawy, którą ma do rozwiązania.

Podczas konsultacji z klientem dokładnie omawiamy każdy punkt oraz udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, dzięki czemu nasi klienci w każdym momencie trwania sporu dokładnie wiedzą, na jakim etapie w danej chwili się on znajduje. Wiemy też, że dla wielu osób wizyta w sądzie może być bardzo stresująca i problematyczna, dlatego też przygotowujemy naszych klientów do przesłuchań i nie tylko, a specjaliści z naszej kancelarii frankowej w Łodzi są osobiście obecni na każdej rozprawie, która jest związana z ich sprawą. Mamy również pełną świadomość tego, jak duże znacznie dla sukcesu ma kontakt z klientem – zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Ciągły przepływ informacji pozwala na podejmowanie szybkich i sprawnych działań oraz reagowanie na nagłe przypadki, dlatego dbamy o to, żeby wspomniany kontakt utrzymać na bardzo dobrym poziomie.

W kancelarii frankowej w Łodzi obsługujemy wszystkie osoby, które potrzebują pomocy w sprawach o kredyty frankowe. Łódź jest jednym z miast w Polsce, na których terenie działamy. Jeśli chcesz pozbyć się swoich problemów związanych z kredytem we frankach szwajcarskich, to jesteśmy do Twojej dyspozycji – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza kancelaria frankowa (Łódź) udzieli Ci pomocy, jakiej potrzebujesz.

Sankcja kredytu darmowego – najlepsza kancelaria w Łodzi

Posiadasz gotówkowy kredyt konsumencki? Sankcja kredytu darmowego jest dla Ciebie. Jeśli umowa została zawarta po 18.12.2011r., a kwota kredytu nie przekracza 255.000 zł. to zapewne możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego. Uzyskaliśmy pierwsze prawomocne wyroki z tytułu sankcji kredytu darmowego!