Nasza specjalizacja to kredyty frankowe

Zespół, z którym możesz współpracować

Jesteśmy jedną z pierwszych kancelarii na Dolnym Śląsku i w Polsce, która świadczy całościową i kompleksową pomoc prawną dla kredytobiorców posiadających kredyt “frankowy”.

Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem, a także wykwalifikowanym zespołem adwokatów oraz specjalistów prawa finansowego i konsumenckiego. Jako jedna z pierwszych kancelarii wygraliśmy procesy sądowe przeciwko bankom.

Bezpłatna analiza Twojej umowy

Skorzystaj z bezpłatnego sprawdzenia swojej umowy i sprawdź, czy nadaje się ona do wszczęcia postępowania sądowego! Z pomocą naszych wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych dowiesz się również, o jaką kwotę możesz się starać. Poznasz także wszystkie związane z tym koszty.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany taką możliwością, wyślij nam swoją umowę wraz z aneksami na adres:

umowy@kancelariakaczorowski.pl

Dlaczego klienci decydują się na współpracę z nami?

Indywidualnie podchodzimy do Klienta

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Nie jesteśmy żadną “firmą” prawniczą ani kancelarią korporacyjną. Jesteśmy wyspecjalizowaną, indywidualną i doświadczoną kancelarią, w której nasi Klienci mają bezpośredni kontakt z adwokatem lub radcą prawnym prowadzącym sprawę.

Nie boimy się żadnej sprawy

Nie przyjmujemy masowo najprostszych spraw tylko dla podbicia statystyk. Nie boimy się trudnych spraw i przyjmujemy nawet takie, które dotyczą kredytów związanych z działalnością gospodarczą i sprawami przedsiębiorców.

i

Prowadzimy sprawy przeciwko wszystkim bankom

Kancelaria Kaczorowski prowadzi sprawy przeciwko wszystkim bankom. Nigdy nie zamykamy się możliwość zawarcia ugody z bankiem, jednakże nasze doświadczenie pokazuje, że ze względu na przyjętą przez banki strategię jest to niezwykle rzadkie i zdecydowana większość frankowiczów jest zmuszona do tego, by swoje sprawy prowadzić w sądzie.

Nie wiesz, czy możesz wygrać?

Bezpłatnie skonsultuj z nami swoją umowę!

Kancelaria frankowa przyjmuje sprawy:

U

Umowy kredytów CHF

U

Umowy kredytów waloryzowanych kursem EUR

U

Umowy kredytów konsumenckich

U

Wypowiedziane umowy kredytów CHF

U

Obrona w sprawach egzekucyjnych przeciwko kredytobiorcom CHF