Kancelaria frankowa Jelenia Góra – pomoc frankowiczom

Kredyty zaciągane we frankach szwajcarskich stanowią obecnie problem wielu Polaków. Banki bardzo nie zgadzają się na udzielenie jakiejkolwiek pomocy lub unieważnienie zobowiązania. Jedyna forma rozmowy z bankiem odbywa się za pośrednictwem sądu. W tym wypadku świetnym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do doświadczonej kancelarii adwokackiej. Sprawy frankowe stanowią naszą specjalność. Od lat pomagamy klientom z Jeleniej Góry oraz innych regionów w unieważnieniu umów i odzyskaniu pieniędzy. W celu unieważnienia swojej umowy trzeba wytoczyć sprawę w sądzie, to jest jedyna droga dla frankowiczów.

Kancelaria frankowa Jelenia Góra – Profesjonalna pomoc dla frankowiczów

W naszej kancelarii frankowej w Jeleniej Górze stawiamy przede wszystkim na przejrzystość oraz jasność. Na bieżąco informujemy klientów o wszelkich działaniach, a przed sprawą o kosztach z nią związanych oraz korzyściach jakie wynikają z unieważnienia umowy. Kwoty mogą się różnić w zależności od banku, który udzielił kredytu „frankowego”, czasu na jaki umowa została zawarta oraz parametrów kredytu. Nasi adwokaci przygotują dokładne zestawienie wszystkich kosztów związanych z unieważnieniem umowy kredytowej oraz korzyści stąd wypływających.

Kancelaria frankowa Jelenia Góra

Każdy kredytobiorca „frankowy” ma prawo dochodzić swoich praw w drodze indywidulanego postępowania przed sądem. Prawnicy naszej kancelarii frankowej w Jeleniej Górze przygotują pozew przeciwko instytucji, która sprzedała nieuczciwy kredyt. Naszym celem jest wykazanie, że bank zastosował w umowie kredytowej nieuczciwe (abuzywne) postanowienia oraz nie poinformował o rzeczywistej skali ryzyka kursowego. Wykazania tych okoliczności prowadzi do potwierdzenia, że umowa jest nieważna. W efekcie umowa nie istnieje już dalej w obrocie, kredytobiorca może dokonać wykreślenia hipoteki (tym zajmie się nasza kancelaria frankowa w Jeleniej Górze).

Uwolnienie się od umowy kredytowej będzie oznaczało rozwiązanie wielu problemów, z jakimi borykają się kredytobiorcy, którzy zdecydowali się zaciągnąć zobowiązanie we frankach szwajcarskich. Jednak złożenie pozwu należy dokładnie przemyśleć, dlatego przedstawimy rzetelne i realne koszty, a także korzyści. Tak aby kredytobiorca miał pełen przegląd sytuacji przed podjęciem decyzji. Nasi adwokaci – po analizie sprawy – wybiorą najbardziej korzystną drogę w celu unieważnienia umowy kredytu „frankowego”.

Kancelaria frankowa Jelenia Góra — dochodzenie roszczeń przed sądem

Jeżeli klient zaciągnął kredyt we frankach, nasi adwokaci zrobią wszystko, aby mu pomóc. Chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw wydających się z góry przegranymi. Nasza kancelaria frankowa (Jelenia Góra) reprezentuje klientów, którzy zaciągnęli kredyty indeksowany, jak i denominowany. Na uwolnienie się od nieuczciwego zobowiązania istnieje wiele sposobów. Najczęściej będzie to całkowite unieważnienie umowy.

Aby skorzystać z pomocy, wystarczy skontaktować się z kancelarią frankową w Jeleniej Górze. Nasi prawnicy dokładnie przeanalizują całą umowę i przedstawią, jakie są szanse na całkowite unieważnienie umowy kredytowej. Każdy kredyt jest indywidualny, dlatego propozycję rozwiązania będziemy mogli przedstawić dopiero po dogłębnym zapoznaniu się ze sprawą.

Kancelaria frankowa Jelenia Góra — pomoc doświadczonych adwokatów

W naszej kancelarii frankowa pracują wyłącznie prawnicy, dla których sprawy kredytowe nie mają żadnych tajemnic. Regularnie uzyskują kolejne korzystne wyroki, na bieżąco poszerzają naszą argumentację oraz aktualizują wiedzę. Z pomocy naszej kancelarii frankowej w Jeleniej Górze skorzystało już wielu kredytobiorców, którym pomogliśmy pozbyć się problemów związanych z zaciągnięciem niekorzystnych zobowiązań.

Sankcja kredytu darmowego – najlepsza kancelaria w Jeleniej Górze

Posiadasz gotówkowy kredyt konsumencki? Sankcja kredytu darmowego jest dla Ciebie. Jeśli umowa została zawarta po 18.12.2011r., a kwota kredytu nie przekracza 255.000 zł. to zapewne możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego. Uzyskaliśmy pierwsze prawomocne wyroki z tytułu sankcji kredytu darmowego!