Kancelaria frankowa, sprawy i kredyty frankowe, pomoc frankowiczom Poznań

Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 3 października 2019, C-260/18 dotyczący kredytu „frankowego”, zawierającego klauzule indeksacyjne okazał się bez wątpienia korzystny dla kredytobiorców, którymi są frankowicze. Poznań to miast, w którym można uzyskać rzetelną pomoc. Wzmocnienie linii orzeczniczej kredytobiorców dało przestrzeń do dochodzenia swoich praw przed polskimi sądami. Frankowicze z Poznania, którzy zaciągnęły kredyt we frankach szwajcarskich, mogą ubiegać się o unieważnienie nieuczciwych i niezgodnych z prawem polskim oraz wspólnotowym umów, co potwierdza wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE. Takie działania możliwe są przy wsparciu odpowiedniej kancelarii prawnej. Nasza kancelaria adwokacka – Kancelaria Kaczorowski -specjalizuje się w prowadzeniu spraw związanych z kredytami frankowymi. Decyzja o skorzystaniu z oferowanych przez nas usług to gwarancja, że Twoja sprawa frankowa leży w rękach doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie kredytów frankowych i praw konsumentów.

Kancelaria kredyty frankowe – Pomoc frankowiczom Poznań – Czym się zajmujemy?

Specjalizacją naszej kancelarii frankowej – Kancelaria Kaczorowski – jest obsługa prawna klientów w sprawach kredytów CHF (w zakresie prawa bankowego i konsumenckiego). Kredyty frankowe (Poznań), zawierane między kredytobiorcami a bankami, często zawierają niezgodne z prawem klauzule umowne. Osoba biorąca kredyt frankowy (Poznań) ponosi przez to olbrzymie koszty finansowe, na skutek ryzyka kursowego, o którym nie był poinformowany. Często będąc nieświadomym nierespektowanych w świetle prawa działań banków. Nasza kancelaria frankowa (Poznań) składa się z doświadczonej, wyspecjalizowanej kadry adwokatów i radców prawnych, w zakresie prawa cywilnego, procesowego, konsumenckiego i bankowego. Celem postępowania jest unieważnienie w toku procesu umów kredytowych CHF oraz kredytów powiązanych z kursem EUR. W naszej kancelarii frankowej w Poznaniu zajmujemy się obroną w sprawach egzekucyjnych przeciwko kredytobiorcom CHF, a także w przypadku wypowiedzenia umów kredytu CHF przez bank. Fachowe postępowanie i indywidualne podejście do Klienta to aspekty, które stawiamy na piedestale naszych zawodowych działań. Pomoc frankowiczom (Poznań), czyli wsparcie prawne, nie tylko ułatwia zaplanowanie dobrej strategii, ponieważ współpraca ze specjalistami jest także wsparciem psychicznym.

Kredyty frankowe Poznań – rzetelne poradnictwo i wieloletnie doświadczenie

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wyborze odpowiedniej kancelarii frankowej budzi szereg wątpliwości. Decydując się na skorzystanie z usługi, którą jest pomoc frankowiczom, należy wziąć pod uwagę doświadczenie danej kancelarii w sprawach związanych z kredytami frankowymi. Doświadczenie to powinno być poparte szeregiem wygranych procesów i pozytywnych opinii innych kredytobiorców, którzy zdecydowali się na współpracę z daną kancelarią frankową w Poznaniu. Świadectwem wysokiego poziomu usługi jest indywidualne podejście do klienta, fachowe postępowanie na każdym etapie współpracy, dogłębna analiza powierzonej sprawy frankowej w Poznaniu, a także bezwzględna terminowość. W Kancelarii Kaczorowski oferujemy bezpłatne sprawdzenie umowy pomiędzy bankiem a frankowiczem i przedstawiamy możliwości roszczeń, wszczęcia postępowania sądowego w przypadku niezgodności z obowiązującym prawem. Efektywność naszych działań potwierdzają pozytywne opinie klientów oraz stuprocentowa skuteczność we wszystkich sprawach zakończonych prawomocnym wyrokiem sądowym. Dlaczego nasza kancelaria? Kredyty frankowe (Poznań) to główny obszar naszych działań – poznaliśmy wiele spraw dotykających tego zagadnienia, dzięki czemu szybko możemy przygotować strategię współpracy.

Sprawy Frankowe Poznań – Realizacja usługi

Każda sprawa frankowa w Poznaniu, jakiej się podejmujemy, prowadzona jest w sposób indywidualny. Po bezpłatnej analizie danej sprawy pod kątem możliwości wszczęcia postępowania sądowego, zapewniamy rzetelną reprezentację w postaci doświadczonych adwokatów lub radców prawnych na każdym etapie postępowania w sprawie frankowej w Poznaniu. Dostosowujemy warunki rozliczeń do potrzeb naszych klientów, działając zgodnie z wszelkimi normami etycznymi. Frankowicze w Poznaniu, którym zależy na profesjonalnym podejściu do klienta, mogą być pewni skuteczności naszych działań. Konsultujemy i wyjaśniamy strategię, przygotowywaną na początku współpracy. Dokładnie przygotowujemy argumentację przedstawioną w postępowaniu przeciwko bankowi. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym przez cały czas trwania współpracy. Pomoc frankowiczom w Poznaniu to w pełni kompleksowa usługa.

Kancelaria kredyty frankowe Poznań

Wybór odpowiedniej kancelarii frankowej w Poznani ma ogromne znaczenie dla powodzenia sprawy. Zdecyduj się na współpracę z kancelarią, która zawsze stawia na indywidualne podejście do klienta, tworząc skuteczną i sprawdzoną strategię. Sprawy frankowe (Poznań) nie muszą być tak problematyczne – zapraszamy do współpracy!

Sankcja kredytu darmowego – najlepsza kancelaria w Poznaniu

Posiadasz gotówkowy kredyt konsumencki? Sankcja kredytu darmowego jest dla Ciebie. Jeśli umowa została zawarta po 18.12.2011r., a kwota kredytu nie przekracza 255.000 zł. to zapewne możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego. Uzyskaliśmy pierwsze prawomocne wyroki z tytułu sankcji kredytu darmowego!