Kontakt

Nasz Zespół

Kancelarię tworzy zespół adwokatów i radców prawnych, a także prawnicy, aplikanci, specjaliści z zakresu szacowania roszczeń oraz doktorzy nauk prawnych.

adwokat Tomasz Kaczorowski

Jest adwokatem, pomysłodawcą i założycielem kancelarii stworzonej do ochrony praw konsumenta w starciu z nieuczciwymi bankami.

Doświadczony prawnik procesowy. Świadczył usługi prawnicze dla dużych międzynarodowych spółek kapitałowych, jednak zrezygnował z funkcjonowania w skostniałych korporacyjnych strukturach na rzecz reprezentowania indywidualnych kredytobiorców w postępowaniach przeciwko nieuczciwym bankom. Prowadzi obsługę Klientów w języku angielskim.

Od 2007r. związany z dziedziną prawa bankowego, a od 2015r. priorytetem są postępowania, w których reprezentuje interesy Kredytobiorców przeciwko bankom, stosującym nielegalne konstrukcje umów kredytów pseudofrankowych – kredytów indeksowanych i denominowanych – a także kredytów konsumencki i innych nieuczciwych produktów finansowych. Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

W ramach działalności pro bono reprezentuje osoby pokrzywdzone przez działania organów PRL, a także ich spadkobierców.

Specjalizacja:

– kredyty pseudofrankowe (CHF),

– sankcja kredytu darmowego,

– kredyty złotowe,

– kredyty konsumenckie,

– ochrona kredytobiorców w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym,

– odszkodowania i  zadośćuczynienia za bezprawne działania organów PRL.

adwokat Daniel Kupść

Adwokat, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Pochodzi z wielopokoleniowej rodziny prawników, zasłużonych w działaniach na rzecz praworządności, a także w obronie niepodległego Państwa Polskiego. Specjalista postępowania cywilnego, a szczególnie postępowania egzekucyjnego. Od 2018r. wyspecjalizował się w sporach sądowych przeciwko instytucjom finansowym, reprezentując interesy „Frankowiczów”, a także kredytobiorców posiadających kredyty złotówkowe.

W wolnych chwilach – instruktor narciarstwa i pływania.

radca prawny Maciej Hebda

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalista z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumenta. Przez wiele lat prowadził obsługę podmiotów korporacyjnych, w tym instytucji finansowych. Doskonale zna mechanizmy działania korporacji z perspektywy korporacji. Od 2017r. specjalizuje się w ochronie praw konsumentów (kredytobiorców) w sprawach roszczeń z umów kredytów „frankowych”, złotówkowych, w tym szczególnie konsumenckich.